| TT15979 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Trend Plus? Vreau pareri de la posesori si de cati ani il aveti si cum va merge. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| scully a răspuns:

Eu îl am de mai puțin de jumătate de an și deja vreau să-l schimb. L-am uitat în buzunar la pantaloni când am făcut duș, și de la aburii din baie mi-a apărut o dungă ciudată pe display, deci e destul de sensibil. Camera din spate e cam proastă, probabil cel mai slab punct al telefonului, deși se laudă cu 5MP. Uneori se închide degeaba. Am fost nevoită să-l resetez de mai multe ori în câteva luni. Procesorul e de 1ghz, deci merge destul de bine... În rest... nu prea l-aș recomanda, sincer, depinde doar de așteptările tale. Ca marcă prefer LG.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu este un telefon tocmai ok. In comparatie cu pretul, nu ofera performante foarte bune.
De 400 lei iti poti lua un telefon mult mai ok : http://www.emag.ro/......DGL3CBBBM/

Bft!

| TT15979 explică:

O prietena a zis ca are o colega, ce are Samsung Galaxy Trend Plus de cativa ani si ii merge bine.