| Ajutorel a întrebat:

Ce părere aveți despre telefonul mobil Ulefone S9 Pro, 16GB, 4G, Black? Să il cumpăr?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

La caracteristicile ce le are e un preț bun.
Insa eu aș lua un telefon cu macar 32 gb stocare.
Cardul sd, in cazul in care ai posibilitatea, nu e o rezolvare pentru lipsa spațiului.
Pe card poți pune doar poze, video, muzica.
Aplicațiile, updates, au nevoie de memoria telefonului.

| iDarkness a răspuns:

Nu recomand astfel de telefoane si mai ales folosite in Romania, esti gata sa te bati cu garantia internațională? Sa ai pierderi de semnal, display cu blueshift, si unggiuri de vizualizare proaste, ca sa nu mai zic de rezolutia si de asamblarea telefonului care e una pe masura costului.