| Ruxandra100 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Philips s308? Merg bine jocurile Subway Surfer si Talking Tom?

4 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Buna,din pacate nu va merge bine..va avea lag..pentru ca are un procesor slabut si doar 512 MB pe RAM.

| TheCosmin02 a răspuns:

Va avea un oarecare lag si jocuri gen angly birds go nu te poti juca pe el ca se misca chiar "groaznic".

iti recomand galaxy trend plus gt-s7580 daca vrei ceva cu adevarat bun pe langa ala si cu un pret bun apropiat de acela

info: http://www.compari.ro/......207486982/

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Adevarat.decat sa dai 100€ pe un telefon nou si prost mai bine iti iei un telefor second.un iphone 4 sau un gaLaxy s2.eu am s2 si sunt foarte multumit de el