| moni_9335 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy Trend. eu mi.am cumparat de curand unul si merge foarte incet. puteti da imi dati un sfat pentru a stii ce sa fac? are 6 gb memorie si am ocupat 70 MO

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Intra in setari la aplicatii, dai pe tabul in care sa vezi toate aplicatiile, si cauta Google services si Google play.
opreste aplicatiile de acolo. ar trebui sa iti mearga ceva mai repede.

de asemenea opreste si alte aplicatii ce nu tin neaparat de telefon, gen facebook, yahoo, foursquare, youtube,

in general aplicatiile care stii ca le-ai instalat tu, si alea care stii ce fac.