| CatalinOrzan a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Telefon mobil Allview H2 Qubo, Dual SIM? Si care e diferenta intre androidul Ice Cream Sandwich 4.2 si androidul Jelly Bean 4.2?

Răspuns Câştigător
| Bogdanovici24 a răspuns:

Salut! Eu detin acest telefon de aproape 2 luni si sunt foarte multumit de el! Camera de 5 MP face diferenta fata de unu de 8 insa nu am reprosuri la adresa lui, se misca foarte bine in jocuri+imi place foarte mult ca are display-ul mare ceea ce te face sa te uiti cu drag la un videoclip sau sa te joci.Jelly Bean e versiunea 4.2.1 iar Ice Cream Sandwich e versiunea 4.2.

6 răspunsuri:
| CatalinOrzan explică (pentru Bogdanovici24):

Multumesc mult pentru raspuns! Imi poti spune te rog de unde ai cumparat telefonul? Eu l-am gasit pe Emag!

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru CatalinOrzan):

Eu l-am cumparat la 1 zi dupa Black Friday din magazin de la DOMO.Mersi de funda!happy
P.S Sa ai foarte mare grija la aplicarea foliei de protectie, daca nu esti priceput mai bine du-l la un service si platesti 5 lei pentru serviciu.

| CatalinOrzan explică (pentru Bogdanovici24):

Si daca nu vreau sa ii pun folie? App, cu placere pentru funda!

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru CatalinOrzan):

Acuma faci ce vrei tu cu telefonul tau..ramane la aprecierea ta.Mulţam! happy

| CatalinOrzan explică (pentru Bogdanovici24):

Dar cand il cumpar nu are folie?

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru CatalinOrzan):

Eu cand l-am cumparat am avut inclus in pachet si folie. Teoretic trebuie sa ai, dar depinde de firma...nu stiu, uitate la continutul pachetului.