| ApostuVasile007 a întrebat:

Ce pot face daca nu merge cardul sd, telefonul mi-l citeste dar nu merge sa descarc le el si melodiile de pe card incepe de la jumate
Dau funda

2 răspunsuri:
| EduardStufy a răspuns:

Incearca cu alt card. Daca merge e din cauza cardului

Bula
| Bula a răspuns:

Cardul SD trebuie intai formatat pe aparatul unde vrei sa-l folosesti.
La formatare se face structura de foldere necesare aparatului, in/de pe care iti poti copia pe urma muzica, pozele, filmele etc. dorite.
Redarea muzicii se incepe de la prima piesa din lista sau de la ultima piesa redata sau in ordine amestecata, la intamplare (random), cum este setata.