| oanaoana_6776 a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul. am nokia 3110 classic si de vreo cateva luni nu-mi mai citeste cardul, zice ca este neformatat. am formatat cardul dar degeaba.eu cred ca telefonul e de vina pentru ca am incercat cu alt card si tot nu merge iar cardul meu daca il bag in alt telefon merge. vreo sugestie ce sa fac telefonului ca sa citesca cardul. va rog ajutati-ma cu aceasta problema. multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Skipe a răspuns:

Incearca sai dai un reset de fabrica

| Ditzy a răspuns:

Eu cred ca ar trebui dus la reparat!
Mi s-a intamplat si mie sa nu imi mai citeasca cardul dar l-au dus ai mei la reparat si acum e ca nouhappy