| mihaela_6858 a întrebat:

am si eu o intrebare. de ce nu mai merge cardul in telefon? am untelefon nokia si i-am bagat card in el. si avea o gramada de melodii ( telefonul este a lui tata) si a asc si a doua zi cand a vrut sa mai asc a zis ca nu mai avea nici o melodie doar alea din telefon. melodiile care s-au sters le-am bagat mai de mult. si nu inteleg de ce. eu cred ca nu ii mai citeste telefonul cardul. raspuns urgent. dau funda:*

1 răspuns:
| euady100 a răspuns:

Ori nu il mai citeste ori o avea virusi si trebuie formatat. Nu vreau funda vreau doar un vot. Http://mp3fustangiu.com/concurent-euady100.html si daca ai putea sa mai trimiti link-ul si la prietenii tai sa voteze. Mersi mult.