| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Ce retea sa aleg intre Orange, Vodafone, Telekom sau Digi, avand in vedere ca eu as avea nevoie de o optiune cu mult net la un pret rezonabil?

6 răspunsuri:
| vLooM a răspuns:

Eu am de la digi, vreau sa spun ca in primul an a fost foarte bine ( cu internetul ) dar dupa un timp vad ca merge foarte greu, merge cateva secunde dupa aia cade si tot asa, deci ma dezgusta faza asta, ma duc sa ei sa vad care e problema daca nu rezova o sa-mi iau cartela la liber de la telekon ( Nici semnal nu ai cine stie ce la digi ).

| Stroe_Roberta_1996 a răspuns:

Digi! Am digi de ani de zile, netul merge super Ok, si bănuții sunt destul de putini ( 4€ doua amonamente)

| Justme111 a răspuns:

Eu sunt la digi de un an jumate si sunt multumita. Eu am probleme cu semnalul maxim o data pe luna, depinde si in ce zona stai. Netul e nelimitat si pretul e genial.

| ANDREEA61541 a răspuns:

Eu as spunde ca Digi este mai bun

| Derkes a răspuns:

Digi categoric. Doar o singură problemă, nu prea ai semnal pe această rețea.