| BlizzardOnly a întrebat:

Ce riscuri sunt in urma schimbarii sticlei care s-a crapat de la touchscreen?

7 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

O sa-ti puna un ecran mai prost,
o sa se vada mai urat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra praful usor. MAi bine o schimbi

| OvidiuDrg a răspuns:

Nu e nici un risc, aceea e un plastic/sticla cu rol de protectie, nu afecteaza touch-ul propriu-zis...eu am stat cu un corby cu geamul ala spart 1 an happy

| Andryez a răspuns:

Nu-l afecteaza cu nimic, doar ca e inestetic si enervant sa-l vezi asa crapat happy...

| BlizzardOnly explică:

Deci happy. Eu vreau sa o schimb dar care sunt riscurile! ca am inteles ca nu e ca cea din fabrica!

| BlizzardOnly explică:

Voi tot nu ati inteles! Deci eu vreau sa il schimb! ca nu imi place asa crapat! daca il schimb care sunt riscurile! Daca stiti din punct de vedere tehnic, spuneti, daca nu, oricum il schimb! Multumesc

| TeodoraDora a răspuns:

Radiatiile telefonului sunt mult mai puternice, iar praful intra mult mai usor in telefon. Trebuie neaparat sa ti-o schimbi. sad