| cosmin655 a întrebat:

Ce sa aleg din astea 2 pentru un s3(nu e pentru mine dar am nevoie de raspuns)Husa Samsung® Galaxy S3 I9300 - Case Mate Pop alba cu negru cu folie de protectie pentru ecran inclusa, sau Husa originala Galaxy S3 I9300 - Flip Stone White - EFC-1G6FWECSTD(husa flip cover originala fara folie de protectie)? Husa flip cover e rezistenta la socuri(adica daca imi scapa din buzunar cand am husa pe ecran, ecranul se va sparge)? Sunt bune husele case mate? Iti protejeaza si ecranul? Dau funda...

1 răspuns:
| helpmoi a răspuns:

Daca ai Flip cover si il scapi pe margine, se va crapa ecranul. Mai bine iti iei Case Mate fiindca e din silicon care protejeaza mai bine.