| cosmin655 a întrebat:

Ceas putea sa-mi cumpar ca sa am o protectie foarte buna la telefon(galaxy s4)? Ma gandeam sa ii cumpar o husa flip cover originala, dar daca imi cade din mana pe partea din fata si se sparge...sa ii cumpar o carcasa mai bine? Si pentru ecran ce sa iau?

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Pentru un ecran merge si-o folie mai protectiva, dar o husa flip cover este chiar foarte ok.

2 răspunsuri:
| AnushkaAxy a răspuns:

Eu mi-am scapat telefonul din mana sau pat de vreo cateva ori si nu are nimic ecranul.Plus ca am si aruncat cu el pe gresie de nervi(galaxy s4).Eu zic ca e mai buna husa flip cover decat husa normala, parerea mea.Iar pentru ecran e buna folia de protectie. happy