| CiprianDCY a întrebat:

Ce sa aleg dintre galaxy s4 si iphone 5s? Pentru jocuri, baterie, rezistenta la zgarieturi.

3 răspunsuri:
| Ibanez a răspuns:

Pentru jocuri si rezistenta S4.De ce?
Procesor quad core 1.7 Ghz. Ecran cu Gorilla Glass 2 si bateria de 2700mhA.
Pe Apstore (iPhone) multe jocuri sunt cu plata, si are ecranul mic iPhonul. E mare smecherie cu finger print-ul dar nu te ajuta mereu. Parerea mea este ca ar trebui sa iti iei s4. este mai ieftin si meritawinking cauta pe youtube comparatii intre cele doua telefoane si ai sa te convingi cu adevarat. Funda?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Alege Samsung Galaxy S4.
Mult mai bun de cât toate!