| ASASINIS a întrebat:

Ce sa aleg intre Galaxy S9 si IPhone 8 si de ce?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu as merge pe Samsung, mereu am avut si nu m-a dezamagit niciodata

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Ambele sunt telefoane reusite.Eu as alege Samsung dintre cele 2. Dupa mine androidu e mai flexibil, ai ecran mai mare si Amoled, arata mai bine, etc.Ti-as intrebta atentia catre oneplus 6 eventualwinking.

| xVictor a răspuns:

Iti sugerez Huawei mate 10 pro sau chiar 20. Sau sa mai astepti pentru mate 20, e incredibil ca scoate 356.000 puncte in antutu iar s9 + scoate 250.000 iar iphone doar 189.000. la acele telefoane precizate de mine ai avantajul la poze, sunt special pentru asta, rezistenta la praf apa orice, sticla etc, dar plusul cel mai mare e performanta si bateria de 4000 mah. te tine 2 zile, eu am Huawei mate 10 pro si sunt multumit rau de el, nu platesti brandul ca la acele doua telefoane, Bafta