| narcisalove a întrebat:

Ce sa aleg dintre Huawei y 300 si un Samsung galaxy young?

Răspuns Câştigător
| Loadteg a răspuns:

Huawei y300 este mai bun din orice punct de vedere ca Samsung galaxy young si functioneaza si bine. Eu am avut si Huawei si young si sincer sa fiu, am fost multumit mai mult de Huawei deoarece reda un design atragator si este foarte fin!

3 răspunsuri:
| GeorgeH17 a răspuns:

Telefoanele Huawei nu sunt prea bune. eu am unul cu qwerty si nu sunt prea multumit de el.

| Crisboss1234 a răspuns:

Dupa mine as lua un Huawei y 300 ca am avut un Samsung galaxy young si are memorie bunicica dar are o memorie de milioane. Sper ca te-am ajutat paaaaa.

| alexandru159 a răspuns:

Samsung Galaxy!