| T30D0RA a întrebat:

Ce sa aleg dintre Iphone 4 si Samsung Galaxy S3 Mini?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Eu as merge pe iPhone 4 happy
Am testat S3 Mini si nu am fost prea multumit. Iti recoamnd iPhone-ul din cele 2 happy

13 răspunsuri:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Samsungul e bun, scrisul se vede mare dar ecranul e cam mic dar camera sigur trebuie sa fie buna dar iphone 4 are ecran bun, maricel, dar scrisul e cam mic si camera nu e calitativa deloc..cred ca e mai bun iphone-ul dar nu stiu ce sa zic

| PolBoss a răspuns:

S3 mini.

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Cel mai bine Samsung Galaxy S3, mai ieftin decat iphone-ul si mai bun

| Fesnic_Raluca_1995 a răspuns:

IPhone 4! Cea mai buna alegere! Eu tot IPhone 4 am si nu regret!

| Daniel2836 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Mini

| Flybutterflylove a răspuns:

I phone big grin

| D4nu7z a răspuns:

Din propria experienta iti zic sa iti iei Iphone 4 pentru ca este mult mai bun decat S3 mini, S3 mini se strica usor sau daca vrei totusi Samsung ia-ti S3 dar nu mini, se strica. Parerea mea este sa iti iei ori S3 ori Iphone dar nu S3 mini se strica usor.Dar dintre S3 si Iphone as alege S3 e mult mai bun mult mai practic. o funda? mersi

| Loola19999 a răspuns:

S3 mini. Logic!
Iphonul e de proasta calitate, e doar un moft.

| cocosteluta a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxi S3 Mini pentru ca Iphoneul merge incet si trebuie sa platesti pentru aproape orice aplicaie sau mimi-game.

| LTAA a răspuns (pentru ToțiPentruUnu99):

Samsung Galaxy S3 Mini are ecran mai mare decat iPhone 4.

| LTAA a răspuns (pentru D4nu7z):

Dar chiar asa usor se strica de repeti de 3 ori?
Daca il dai de pamant normal ca "se strica usor".

| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Mini toata ziua.

| Zdog a răspuns:

IPhone 4 e o alege mai buna big grin, are IOS si multe chestii misto.Dar ai grija sa nu iei teapa.(IPhone 4 nu prea se mai gaseste nou tongue )