| LordulDani a întrebat:

Ce sa aleg dintre Iphone3gs si Huawei y530? Stiu Huawei este mai bun dar imi place si iphone.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei Ascend Y530, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6103&idPhone2=2826

Toate cele bune.

| Rockat a răspuns:

IPhone 3gs e cam limitat, poate vezi pe cei cu iphone de la 4s in sus cum isi folosesc smartphoneul, dar 3gs chiar este foarte limitat, aplicatii puține, nu poti filma. Asa ca ar fi mult mai de preferat Huawei.