| edysimion a întrebat:

Ce sa aleg dintre Vodafone smart 2 si Vodafone smart chat?

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Alegerea e simpla: esti un om care are mare grija de telefonul lui? Alege Smart 2. Esti un om care a spart deja doua ecrane de telefon? happy Atunci alege chat-ul.
Totusi, bateria lui Smart 2 e mult mai buna. In rest nu sunt diferente notabile.

| レクス a răspuns:

Buna!
M-am uitat la specificatiile tehnice de la ambele telefoane si mare diferenta nu este intre ele.
Daca iti place sa vorbesti prin mesaje mult, sa scrii, atunci cel cu tastatura qwerty.
Eu as alege Vodafone Smart 2.
Bafta.