| gabrielstroe a întrebat:

Ce sa aleg dintre Xiaomi Redmi Note 2 si Samsung S3 Neo?

3 răspunsuri:
| SSJGohan3 a răspuns:

Xiaomi e 4g adica net pe cartela mai bun, e mai nou, are ecran mai mare cu mai multi pixeli, deci se vede mai bine pe el. Xiaomi foloseste android 5.0 pe cand s3 neo doar 4.4.4, procesorul mult mai puternic pe xiaomi, are quad core de 2.0 pe cand s3neo quadcore de 1.2. Xiaomi are 2gb rami iar s3 doar 1.5 camera xiaomi 13, pe cand s3neo doar 8, baterie de 3000 pe xiaomi si doar 2100 pe s3neo...deci e mult mai bun xiaomi acum iei ce vrei.Depinde ce caracteristici cauti, samsungul e mult mai slab ca si caracteristici, dar e firma Samsung. Celalalt e mai bun dar este mai putin cunoscut pe piatawinking, mult mai fiabil si mai rapid va fi xiaomi.

| OnuOnulică a răspuns:

Alege cu încredere Xiaomi Redmi Note 2 pentru că e mai performant.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Xiaomi Redmi Note 2 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......miutah.php

Toate cele bune!