| drigu a întrebat:

Ce sa aleg:Samsung galaxy mini 2 sau Allview p5 mini? As vrea sa va argumentati rsaspunsurile! Multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| ConducereaLumi a răspuns:

Allview e mai bun, pentru ca:
e multi touch (ice cream), v android 4.0.4,card SIM 2
Dar Samsung se poate upgrada pana la ANDROID V 4.1

mai multe detalii (Samsung) http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php

mai multe detalii (Allview):
http://www.allview.ro/index.php?id=1204

P.S. puteai sa dai si tu un search pe google :P

5 răspunsuri:
| drigu explică (pentru ConducereaLumi):

Chiar nu stiu ce sa zic, imi place marimea ecranului lu Allview, dar sunt cateva aplicatii(Real football si Minecraft din ce am cautatu eu pe youtube)care nu merg pe Allview dar pe Samsung merg.nu stiu ce sa zic!

| skypper a răspuns:

Eu iti zic sa alegi Samsung galaxy mini 2 pentru ca este de 2 ori mai bun decat Allview p5mini.

| blaablaablaaa a răspuns:

Mie unul imi place Samsung Galaxy mini 2.

| davidtm a răspuns:

Nu conteaza daca Allview e bun
Allview e china, sau Romania,.ti se va strica pe parcurs, pentru ca e firma naspa, alege samsung.pentru ca de Samsung a auzit toata lumea, dar de Allview nu.
alege Samsung e bun.

| ConducereaLumi a răspuns:

Nu stiu eu am un Allview de peste Juma de an si nu s-a stricat da ma rog e alegerea ta tongue