| codx a întrebat:

Ce smartphone imi recomandati cu un buget de 10milioane[250euro]

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Un telefon bun ar fi Samsung S2 sau Mini3.

| TheAce a răspuns:

Raport calitate-pret evident ca recomand un Samsung Galaxy (la acel pret nu il poti lua insa decat pe abonament).

| diverse a răspuns:

Sal eu iti recomand de la Samsung avand in vedere ca au preturi bune si telefoane de calitate gaseti galxi s1 si s2 dar nu cred cal gasesti nou la mana a 2-a dar s1 sigur sai galaxi s+ mai gasesti
nu uita de funda

| Zapqa a răspuns:

Pai la abonament iti poti lua multe.
Eu recomand Samsung Galaxy(2, 3, note, note2) oricare vrei tu tongue

| GerovitalseBumControl a răspuns:

Eu iti recomand un samnsung galaxy sIII mini este foarte bun la un pret avantajos!