| DelphhiN a întrebat:

Ce telefoane merita a fi cumparate in 2016!
La un pret pana in 20 de mil.
Samsung galaxy note 4, mai merita a fi cumparat?
Mersi!

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Huawei p9 lite sau chiar p9 simplu

| Clorox a răspuns:

Note 4, nu! Note 5 da, in rest mai sunt s5, s6, a7 2016 Huawei p9 lite si cam atat, de black friday daca ai noroc sa iti iei un iphone SE sau 6s happy

| GdX a răspuns:

Samsung Galaxy S5, A7, J5, Huawei P8 life,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi Mi5 pro

| DumitruS a răspuns:

Huawei P9, aici:https://goo.gl/IfL7ta

| Printesa10TM a răspuns:

Note4 nu cred ca se mai merita. Cele mai faine si pana in 20 mil sunt J5 A3 A5 Huawei p8 lite.

| Printesa10TM a răspuns:

Chiar si J1 toate din 2016

| AllanClare a răspuns:

Oneplus x este revolutia anilor 2015 si 2016.Nu mai cautati doar brand-uri.

| Degaj3 a răspuns:

Xiaomi Redmi 3S Prime. Pentru ca ofera tot ceea ce are nevoie un utilizator obisnuit. Nu ai nevoie de telefon de 20 de mil daca tu il folosesti doar pentru Facebook, YouTube, si selfie iar in utilizarea de zi cu zi multitasking etc nu are telefonul nici o problema. Eu il recomand pentru ca il detin!