| paulmicutz a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? Am un buget de 2500 ron.

12 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Htc one m8/galaxy s5/note 3/xperia z2/LG g3/iphone 5s. si cate nu sunt...

| GabrielaIoana a răspuns:

Ia-ti un HTC sunt telefoane foarte bune. Eu am un HTC LTE 4G si sunt foarte multumita.

| Krixxus a răspuns:

Htc One

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Eu am Sony Xperia Z1 si il recomand

| shadow21 a răspuns:

Nokia lumia 520
Sony xperia L
Sony xperia Z

| GABYCRISTIAN a răspuns:

Sony xperia e1

| Billy22171 a răspuns:

1 Samsung galaxy 5
2 Samsung galaxy note 3
3 iphone 5c
4 iphone 5
5 Htc one m8

| popovicivalentinaaaion a răspuns:

Sony xperia z2

| popovicivalentinaaaion a răspuns:

Sau m8 ( HTC one m8 )

| Dragutza266 a răspuns:

Bună! Hei, eu momentan am un Sony Xperia Z și sunt foarte mandra de el! Dar îmi place și S3 și S4! Eu zic sa cauți un tel cu conexiune buna, ecran fin și destul de potrivit ca mărime (depinde ce cauți)! Recomand și LG G2! Mult noroc! Fundă?

| xXxBadManxXx a răspuns:

Poti sa iti cumperi Sony Xperia Active. E rezistent la socuri nu se sparge si poti intra cu el in apa. Nu pateste nimic. Uita-te pe YouTube la Xperia Active. Poate te convigi