| BOSS123123123123123 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati daca vreau sa imi iau unul? sa fie mai performant

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Poti alege din acestea.
-Samsung Galaxy S5
-LG G3
-Sony XPERIA Z3
-HTC One M8
-iPhone 6 Plus
-Samsung Galaxy NOTE 4

Acestea sunt printre, daca nu, cele mai performante telefoane de pe piata in momentul de fata.

11 răspunsuri:
| Stef_Stefy_1999 a răspuns:

Pai depinde ce firma vrei, Samsung, Huawei, Nokia etc. Eu de exemplu cumpar mai mult de la Samsung. Am Samsung Galaxy S3 si acum vreau sa imi iau Samsung Galaxy Trend Plus, deoarece S3 este prea mare si nu imi incape in buzunar pentru a-l lua la scoala, totusi acesta care o sa mi-l iau are android, e cu touch screen si e destul de performant. ( nici nu costa mult a ajuns la 350-400 lei, iar S3 mini care in perioada aceea cand mi-am luat S3 era 19 milioane de lei
, iar cel pe care l-am luat eu era 23 de milioane de lei s-au ieftinit mult, S3 - 18 milioane de lei, S3 mini 650 lei. ( daca vrei ceva si mai performant desi acum au aparut si S4 si S5...

| Tiberiudgt a răspuns:

Depinde si de ce bani dispui, i-ati un Galaxy s4 black edition thinking

| SweetMinion a răspuns:

IPhone 6 Plus(pe asta il am si eu, este foarte bun)

| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy Note 4.

| LTAA a răspuns (pentru SweetMinion):

Samsung Galaxy Note 4 il bate de 3 ori, in timp ce iPhone e de doua ori mai scump (cu 4G si 128 GB).

| LTAA a răspuns (pentru Stef_Stefy_1999):

Daca ce vrei sa faci este upgrade, eu sunt dumniezau pe pamant:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4238&idPhone2=5876#results

| SweetMinion a răspuns (pentru LTAA):

Dar eu nu am de unde sa stiu cum e Samsung Galaxy Note 4, deocamdata am acest IPhone si mi se pare destul de bun. Dar iti promit boss, cu prima ocazie il inlocuiesc cu un Samsung Galaxy Note 4.

| RB26DETT a răspuns:

Xperia Z1 compact, bate foarte multe telefoane la performante si totusi costa cat de cat putinwinking mai performant decat S5-ul cand vine vorba de gaming, mai atragator, un android mult mai rapid decat cel de pe Samsungwinking

| MskDesign a răspuns:

Uite acesta cred ca este foarte performant
http://www.emag.ro/......DGWHBMBBM/

| John1973 a răspuns:

Acesta este foarte bun http://bit.ly/1uDPbAq

| BOSS123123123123123 explică:

Mersi de sugesti..am luT un Prestigio Pap 5044 si e ff bun.android 4.2 dispai 6 inch.ii foRte bun.il recomand oricui