| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre:Lg l5 si Huawei ascend g300? Mentionez ca va fi primul smartphone si vreau sa fie bun la jocuri net si sa nu aiba lag.Dau FUNDA cine ma ajuta

6 răspunsuri:
| xpertul a răspuns:

Eu iti recomand cu toata inima LG l5. Eu am un LG l3 si sunt foarte multumit de el. Merge extrem de bine pe net, e foarte tactil ar un dizain frumos.Asa ca daca l3 e asa iti dai seama ca l5 e mult mai bun. Iti recomand l5 cu toata inima.

| xJokerxSvk a răspuns:

Eu ti-as recomanda Huawei ascend g300.

| xJokerxSvk a răspuns (pentru xJokerxSvk):

Pentru ca am avut si eu unul si nu am avut lag pe jocuri era " lacrima "

| Castorul a răspuns:

Eu iti recomand Huawei-ul happy Am stat si eu in dubii inainte sa fac cuiva un cadou si am testat un L5 si nu mi-a placut cum se misca. In schimb persoana caruia i-am lui Ascend g300-ele e foarte multumita de el happy

| shecherap a răspuns:

Huawei ascend g300 o sa fie praf..mai ales pentru ca pierzi garantia daca faci update la 4.0.4 ..Am niste prieteni cu Huawei... ei spun ca telefonul face lag... intr-adevar se misca bine in jocuri dar la un moment dat o sa iti faca fite Dial.up-ul. o sa iti cada semnalul in prostie. iti recomand Lg. nu pentru ca este o firma mai cunoscuta. ci doar pentru ca Huawei este ..sa zice. "inferior" lui L5. Funda?

| ISP475 a răspuns:

Lg are aceleasi specificatii ca Huawei dar are android 4.0. Huawei are android 2.3 upgrad-abil la 4. x dar nu oricine se pricepe sa faca asta. Tiasi recomanda LG.Dar sa nu te astepi la 40fps in jocuri ca: Real raceing sau jocuri cu o grafica ceva mai buna.