| Codrinelul12345678 a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar pana in 800 de lei? Sa mearga pubg fara las si sa aiba camera buna

6 răspunsuri:
| Nume6 a răspuns:

Samsung Galaxy J5 2017 aș alege pentru banii ăștia. Îl are un prieten și e super mulţumit, de un an de zile jumăte n-a avut treabă cu el.

| Nume6 a răspuns:

Https://m.emag.ro/......BM/reviews

păcat că e stocul epuizat

| AdiMihai25 a răspuns:

La banii ăștia ceva nou nu găsești, cu multe functii, RAM, PROCESSOR SI ALTELE.
Găsești numai chinezarii care de 800 de lei te tine si e slab de tot.
Mai strânge bani si investește intr-un telefon de calitate.
Eu am A7 (2018) si a facut treaba, il dețin si acum si sunt multumit de el. Recomand!
Dacă vrei un telefon pentru jocuri, uitete la RAM (+4GB)
#Iti propun sa mai strângi niste bani sau sa iti iei in rate daca nu ai posibilitate.
Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi redmi note 8

| floreadan a răspuns:

Alege un Samsung de banii astia, un J5 e ok.

| Valisarpe a răspuns:

Parerea mea e sa mai pui inca 300 de lei si sa iei un Samsung A71 sau daca vrei sa te incadrezi in acesti 800 de lei e bun si un Samsung A40 sau A 50