| Geo_Geo_2000 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar un telefon pana in 1000 de lei pe care sa mearga pubg mobile pe medium sau poate high si sa faca poze decente. Ma gandesc sa imi cumpar un Huawei Mate 10 Lite.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

NU stiu daca tu constientizezi ca, este practic imposibils a cumepri un telefon nou cu 1000 lei.
Un Huawei Mate 10 Lite este peste 2600 lei la eMAG de exemplu, fiind deja redus de la 3600 lei.

Cu 1000 lei poti cumpara un telefon mai vechi, second hand, sau ceva care nu-i marca prea buna.

| Geo_Geo_2000 explică (pentru Violleta2022):

Tu te-ai uitat la Huawei Mate 10 pro nu versiunea lite

| Violleta2022 a răspuns (pentru Geo_Geo_2000):

Da, ai dreptate, lite-ul este 1000!
Ia-l, nu mai astepta, ca Huawei are telefoane foarte bune!

| gelu1970 a răspuns:

Sau un xiaomi MiA1 de 64 gb