| x3LaLaLax3 a întrebat:

Ce telefon sa imi iau? Samsung Galaxy S3 sau Iphone 5. Vreau parerea voastra. Va Rog. Multuuu >:"

11 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Conteaza pentru ce doresti telefonul pentru performanta sau pentru fite?
s3 e mai bun de cat Iphone 5 din toate punctele de vedere exceptand display-ul si camera foto/video.
Eu ti-as recomanda S3

| Andrei123123 a răspuns:

S3-ul deoarece are:
Sistem de operare:
Android v4.0 (Ice Cream Sandwich)
Memorie interna (MB):
16 GB stocare / 1 GB RAM
Rezolutie video:
1920 x 1080
Tip display:
Super AMOLED HD
Rezolutie (pixeli):
1280 x 720
Senzori:
Accelerometru
Busola digitala
Gyroscope
Senzor de lumina ambientala
Senzor de proximitate
Altele:
S Beam
All Share
Smart Stay
S Voice
Social Tag
Durata in regim de asteptare:
2G: 590 ore
3G: 790 ore
si ca are si GPS

| aikman01 a răspuns:

Daca ai avut telefon cu android ia s3, o sa fie ceva cu care esti obisnuit... daca ai avut iphone inainte ia 5, ia amandoua telefoanele in mana si vezi care se muleaza mai bine
eu am iphone si urmatorul telefon o sa fie tot iphone... probabil ca panther are telefon cu android de iti recomanda s3, ia ce iti vine tie cel mai bine la mana
funda?

| svartirhimnar a răspuns:

În opinia mea, S3 ar fi perfect. Are tot ce îi trebuie, e mai bun ca un iPhone. Şi în plus, design-ul îmi place mai mult. Faci cum vrei, eu doar ţi-am sugerat ce să alegi. big grin

| AlinaOneDirection a răspuns:

Prefer Samsung Galaxy S3. Dar e alegerea ta.

| Cookie21 a răspuns:

Categoric S3. Telefoanele marca Samsung sunt cele mai bune si performante. iPhone-ul este doar de fita talk to the hand

| M29 a răspuns:

Salut!

Poti face o comparatie intre telefoane mentionate pe un magazin online folosindu-te de functia de comparare de pe site-ul respectiv.

Daca ai avut Android inainte si ti-a placut iti recomand sa ramai la Android, iar daca ai avut iOS iti recomand sa incerci Android.

Parerea mea este ca S3 ar fi o alegere mai buna decat iphone 5, dar decizia iti apartine.

O zi buna!

| CarlaaSonia a răspuns:

Iti sugerez sa iti iei S3, pentru ca la Iphone daca vrei sa iti descarci melodii, nu poti decat de pe iTunes, la fel si in cazul jocurilor si doar daca platesti. Si nici nu poti primi sau trimite chestii prin bluetooth... pe langa asta este si foarte sensibil, colegul meu si-a cumparat la mijlocul lui septembrie un Iphone 4S si l-a spart pana acum de vreo 5-6 ori. Trebuie sa platesti cam 100 de lei sau mai mult ( asa am auzit ) pentru un ecran sau spate nou. Deci eu votez pentru S3. Succes! :*

| onasis1961 a răspuns:

Din ce stiu eu cel mai bun dintre cele doua este Samsung galaxy S3.

| iInfinityDarkness a răspuns:

Uite aici un site care sper sa te indrume in alegerea dorita de tine: http://www.giz.ro/......e-5-23655/ Funda?

| maryusmono a răspuns:

Galaxy S3 - http://bit.ly/Z3UZ9L

Il gasesti la un pret chiar mai bun in aceasta perioada pentru ca a aparut S4 si s-au ieftinit destul de tare.