| Argent_Britney_1999 a întrebat:

Dupa parerea voastra ce telefon sa imi iau? Iphone 6s plus sau Samsung galaxy s7?/

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S7 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......dlmsj5.php

Toate cele bune!

| Blackrose4 a răspuns:

Bună!
Dacă îți iei iPhone 6, o să apară iPhone 7/ 7s. Deci, mai bine aştepți să îți cumperi iPhone 7 sau îți poți cumpăra acum Samsung Galaxy s7/ s7 edge deoarece este nou apărut şi performant. Mult mai bun decăt iPhone 6s, după părerea mea.