| valeeExpress a întrebat:

Ce telefon sa-mi iau : IPhone 4s sau LG Optimus l7? de CE?

7 răspunsuri:
| Bogdan1212 a răspuns:

LG Optimus deoarece IPhone spune znob plin de bani si nu ma intereseaza ce faci cam asta exprima Iphone

| slowswag a răspuns:

Iphone,deoarece e mai bun, ca si calitate.este mai scump dar te tine mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://geekaphone.com/compare/LG-Optimus-L7-vs-Apple-iPhone-4S
Aici scrie clar care e mai bun. Uita-te la configuratii! Decide-te singur.

Răspuns utilizator avertizat
| Frewwd a răspuns:

Http://regineabos.files.wordpress.com/2010/08/nokia_5110.jpg
Cel mai bun telefon; ce umbli tu cu jafurile alea? :))

| perladunarii a răspuns:

Salut, observ ca nimeni nu ti-a dat nici macar un motiv bun! Am avut foarte multe tipuri de telefoane, cu ios, android sau bada si iti garantez nimic nu se compara cu fluiditatea cu care ruleaza un iphone, niciodata! Iphone-ul niciodata sa nu il compari privind componentele! Am avut acum 2 saptamani un iphone 3gs, avea ios 6.1.3 si iti spun ca am ramas surprins ce bine rula si avea 3 ani de la lansare, iti garantez ca nu exista android lansat acum 3 ani sa il faca! Deci clar iphone 4s!
http://bit.ly/18Gv6kc

| angi_4331 a răspuns:

Aceste doua telefoane nu se pot compara...LG-ul este net superior iPhone-ului din toate punctele de vedere.Ecranul mai mare iti va fi de folos; camera si procesorul la fel.
Android rules!