| CristianoCR7 a întrebat:

Ce ziceti de telefonul Nokia lumia 520? Este bun pentru gaming? Ce alt telefon imi recomandati pana in 600-800 lei pentru gaming, poze etc? Dau fundita! Multumesc!

7 răspunsuri:
| ionutzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Salut prietene am lumia 520 cam de 2 săptămâni cumparrat nou ce sa zic merge brici poze filmării beton netu merge super bine daca stai pe net se cam duce bateria doar la net eu stau mult pe el ascult muzica tine bateria doar la net se cam duce sunt multumit de el e un tel foarte misto bafta happy

| YoChriss a răspuns:

Salut! Telefon pentru gaming? Nu exista asa telefoane. Gaming inseamna sa joci jocuri mari si realistice pe pc/xbox. In Nokia Store, sau ce magazin e pentru windows phone sunt jocuri mici.

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Este bunicel.Eu am un LG P760 (L9),si e super bun.Dar e 10 milioane. sad
Iti recomand sa mergi in magazinele de telefoane si sa vezi cam ce iti place...Nu te putem obliga sa cumperi ceva! happy

| bineproportionat a răspuns:

Salut, un telefon bun la doar 790 de lei este Philips Xenium W832, ecran mare frumos, procesor dual-core 1000mhz, camera de 8 mpx, ecran de 4, 5, deci vei avea o imagine super si iti vor merge si jocurile!
http://bit.ly/1gZXh3N

| PatriciaTimis a răspuns:

Heii! Parerea mea ii ca telefonul Nokia lumia 520 e bun. face poze frumoase, merge bine. Da mai sunt si alte telefoane care ar merita sa fie cumparate. De exemplu: Orange hiro (ii un telefon ft frumos, si performant. face poze ft frumos si are mai multe chestii frumoase). Daca vrei uita-te pe site-uri de telefoane si pui pretul si cautiwinking

| alexprod a răspuns:

Http://bit.ly/1eif0Ql recomand :)

| iuss12345 a răspuns:

Da este ffbun in gaming de ex iti merge asphalt 8 si modern combat 4
ce mai vrei