| Comandolider4all a întrebat:

ce telefon imi recomandati sa-mi cumpar un Nokia lumia 625 sau un lumia 820?

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

820 cu siguranta dar cel mai bine ar fi sa te uiti mai intai peste ce cred cumparatorii acestui telefon care il folosesc in fiecare zi. Parerile lor sunt aici, in josul paginii: http://bit.ly/19aSbvz

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Nokia Lumia 820, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......5_2182.php

Toate cele bune.

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Lumia 820

| FeriFerika a răspuns:

| Flowwz a răspuns:

625 dar iti recomand sa nu iti cumperi Nokia. Daca vrei un smartphone in banii aia iti recomand un Galaxy S2.

| Kornelush a răspuns:

Lumia 820

| BioBio a răspuns:

Nokia lumia 820

| Denisa76 a răspuns:

Eu spun ca mai bine iti cumperi un samasung galaxy :3 Dar daca vrei neaparat Nokia uita-te la detalii si alege-l pe cel care ti se pare mai performant, depinde de asteptarile pe care le ai.