| RobY_3853 a întrebat:

Ceau! DAU FUNDA!
Doresc sa cumpar un telefoane SAMSUNG S3 LA ABONAMENT, unde gasesc mai ieftin? Am auzit ca la Orange e mai ieftin sa-l iau la abonament.
Doresc sa-mi iau s3 deoare ce este mare si pentru poze apllicati.
Puteti sami recomanda alt telefon mai mare si mai bun la bani care ai dispun de un s3?

Multumesc

1 răspuns:
| DemeNikky a răspuns:

Salut! Mai bine ai cumpara un Samung Galaxy Note 3 in rate de le emag.ro sau pcgarage.ro si cumperi o cartela Vodafone sau digi cu net nelimitat sau cosmote (frog) tot cu net nelimitat...