| claussss a întrebat:

Cine are lumia 820 sau 720 sau HTc 8s? as vrea sa stiu daca pe Nokia lumia 820 sau 720 sau hts windows phone 8s poti dezactiva internetul din setari, pentru a nu consuma Megabytes (Mg) atunci cand nu folosesti telefonul... doarece cand ai un abonament iti vine cost suplimentar. De exemplu ihone "mananga" mega chiar daca nu-l folosesti. Detaliati va rog. DAU funda

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Intri in setari la,, conexiuni fara fir si retele'' sau cum iti scrie tie acolo si o sa scrie,, conectare la internet'' sau,, retea mobila'' si debifezi casuta si atunci o sa se deconecteze de la internet. P.S. Htc-urile nu consuma mb aiurea.