| Aysa19 a întrebat:

Cine imi poate spune niste tonuri de mesaj foarte frumoase si amuzante, nu polifonice. Adica as vrea sa fie comice nu numai instrumental! Si dati-mi site de unde sa le pot descarca!

Răspuns Câştigător
| fif2002 a răspuns:

Salut,
Pe www.zedge.net gasesti o gramada de melodii si tonuri. Le iei pe cele care iti plac.

2 răspunsuri:
| Asdfasdefta a răspuns:

Stiu eu una tare care spune:Salut! Sunt eu telefonul! Sunt in geanta sau pe masa! Sau daca nu... m-ai pierdut fraiere HAHEHEHEHE!

http://www.soneriipolifonice.ro/Download134_alo_sunt_eu_telefonul

| Georgii a răspuns:

Http://www.soneriipolifonice.ro/cauta_sunete_telefon

Sunt superbe =p~ si amuzante!
Funda?