| Roxi22 a întrebat:

Cine stie cat ma costa sa deblochez un iphone 4s? am bagat parola gresita si l-am blocat de tot.merge sa primesc apeluri dar nu mai pot intra in meniu pentru ca este blocat.Dau fundita!

3 răspunsuri:
| MaxLeon a răspuns:

Daca esti pe Orange te costa circa 250 de lei : Pentru mai multe informati uitate pe aces link :) http://www.decodare.info/pret-decodare-iphone.htm

| Roxi22 explică (pentru MaxLeon):

Sunte pe vodafone.telefonul nu s-a blocat pe reteaua lui.d unde este adus.este blocat pur si simplu din cauza parolei. oricum mersi:*

| Roxi22 explică:

Vreau doar sa scot codul de restrictionare a telefonului.