| cxxyy a întrebat:

Credeți că am făcut o alegere bună când am luat iPhone SE 2020? Vouă cum vi se pare? Mie personal îmi place!

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Mi se pare cea mai bună soluție pentru cei ce vor performanță de ultimă generație cu un ecran mic. Este singurul telefon vândut în România cu lungimea mai mică de 140mm (din cele care pot face față la utilizare normală).

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă am zice "sunt altele la fel de bune la juma de preț", nu ne-ai mai da fundă.

Așa că : exceelntă alegere, la fel aș fi făcut și eu

| AdrienWH a răspuns:

Salut! Depinde mult ce preferi, dintre iOS si Android. Un iPhone nou din magazin si mai performant ca iPhone SE 2020, nu o sa gasesti. Daca vrei iOS, il poti cumpara cu incredere! totul se misca super. Singurul dezavantaj, este design ul si ecranul cam mic, plus ca are marginile prea groase pentru 2020.