| PavelLarisaIonela a întrebat:

Samsung sau iPhone? Care este cea mai bună alegere?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung e mult mai performant iphone abia are 2 ram dar cred că iphone că nu degeaba e așa scump

| KanezuY a răspuns:

Samsungu! iPhone-ul e doar o "fita".

| Rommeo a răspuns:

Exact ce a spus si Colalover, nu are rost o polemica, dar ca performanta, fluiditate si update-uri pe termen lung, Iphone.
Si ca o paranteza, degeaba pe Android ai 3, 4, 6 gb ram si nu stiu cate nuclee pe procesor, daca nu este optimzat bine sistemul de operare. Uite un exemplu eu detin un iphone 5s si un xperia z3, si care z3-ul e superior muult 5s-ulu, Dar vreau sa spun ca 5s-ul zboara si acum are ios 10.2 iar in Antutu (ca sunt mult care pun pret si pe testele sintetice) 5s-ul scoate 63.000 puncre, pe cand z3-ul doar 54.000 puncte. Deci trage si tu o concluzie.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Ce îți place ție cel mai mult. Ce îți permiți. Ce îți convine cel mai mult. Nu are rost să se iște iarăși un război între fanii Samsung-Apple aici.