| Anonimus201499 a întrebat:

Cum adaug prieteni pe skype? Am adaugat unul, iara acum nu stiu cum sa il mai adaug si pe celalalt.

2 răspunsuri:
| doggy123 a răspuns:

Pai, la mine la skype imi scrie in partea stanga sus skype,langa el scrie prieteni dupa aia langa prieteni scrie conversatie si tot asa...tu dai pe ´´prieteni``, iar acolo iti va aparea,, adauga un prieten,, dai pe ala iti va mai aparea ceva iar tu trebuie sa dai pe,, cauta in directorul skype,,.Dai pe ala si iti da acolo unde iti arata prietenii o casuta in care sa scrii si scrii numele prietenului si iti vor aparea rezultatele.Dai pe prietenul tau si iti ca da,, adauga la prieteni,,.

| didoyeneas a răspuns:

Intri in skype si dai pe butonul telefonului, unde sunt setari. Depinde de fiecare telefon, dar ai setarile pe unul dintre cele de jos! Si o sa iti apara: Adauga Numar sau Adauga Persoana! Bafta!