| FoNemeKo a întrebat:

Cum aflu ce jocuri sunt compatibile cu Samsung Galaxy Mini 2(nu-l am inca)

Răspuns Câştigător
| Cătălin1309 a răspuns:

Poti intra pe Zedge.com, selectezi modelul de telefon, dai la Games si acolo iti arata...Sau intri pe Sharemobile.ro, scrii dimensiunile ecranului (320 x 480 ) si dai la Java Games....Sau de pe Market poti descarca. Funda?

2 răspunsuri:
| Delia_Mihaela_1986 a răspuns:

Păi are android de 2.3.6... hmm intră pe mobile9 alegi acest telefon și ți le arată. p.s. în afară de temple run, subay surfers, temple run brave, și pes, real fotball astea de 4.0.0 merg toate big grin.

| ionut2196 a răspuns:

Daca o sal cumperi si o sa-ti faci netul pe el este Android Market si iti poti gasi de acolo sau scrii pe net