| Biankka a întrebat:

Cum aflu cine ma suna cu numar ascuns/necunoscut?happy

11 răspunsuri:
| Paull18 a răspuns:

Hey. urmeaza tutorialul asta: http://www.youtube.com/watch?v=CsARDHkXajk&feature=g-vrec
succes

| Biankka explică (pentru Paull18):

Am incercat..insa serviciul numai este valabil(de la 1 noiembrie)

| Paull18 a răspuns (pentru Biankka):

Aa. imi pare rau atunci. nu stiu alta modalitate. succes

| CrazyButt3rfly a răspuns:

Poate daca suni la Serviciu Clienti?
Alta modalitate nu cred ca este...

| Adry05 a răspuns:

Bună!
Singura posibilitate ar fi să apelezi la poliţie... Nu cred că mai ai altă şansă.

| RareşTPUro a răspuns (pentru Biankka):

Bianca, Nu a expirat eu am si functioneaza 100% dai click aici. http://www.videotutorial.ro/? p=7440&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter jos ai videotutorialul si fa acelasi lucru in rand cu el. Succes mie mi-a mers si am aflat multe numere.

| Jeleut a răspuns (pentru RareşTPUro):

Imi dai si mie id tau RaresAndrey? sa ma ajuti si pe mine sa aflu, te rog frumos :*

| Mayra_Karla_1989 a răspuns (pentru Soryn_Crystyna_1994):

Cum pot sa aflu cine ma suna cu numar
ascuns

Alte răspunsuri
| Tanase_Iulia_Raluca_1973 a răspuns:

Cum Aflu cine ma suna cu nr privat