| YellowAngel a întrebat:

Cum as putea pe iPhone (iOS 11) sa nu pot prmii apeluri de la numerele de telefon pe care nu le am in agenda? Am incercat cateva aplicatii, dar nu aveau aceasta optiune

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Foloste iTunes pentru a reseta telefonul ( ATENTIE! Pierzi toate datele pe care le ai in dispozitiv ).
Pasul 1: Deschizi iTunes
Pasul 2: Telefonul trebuie sa fie inchis. Dupa care ti apasat pe butonul de home si introduci cablul in telefon ( ti apasat pe butonul de home dupa ce introduci cablul pana cand iti apare sigla iTunes pe ecranul dispozitivului. )
Pasul 3: Pe ecranul Pc-ului o sa-ti apara: Restore si Restore and Update.
Pasul 4: Selectezi Restore and Update.
Pasul 5: Astepti pana procesul de flash este complet.
Cam asta e... Daca ai nevoie de ajutor nu ezita sa ma contactezi.

| YellowAngel explică (pentru Sellak):

Tu ai citit cu atentie intrebarea mea?