| TheSCHEPSIS a întrebat:

Am un telefon Nokia si acum cateva zile l-am curatat de praf iar acum cand ma suna un numar pe care nu il am in agenda nu-mi apare la apeluri nepreluate numarul. Dar numerele pe care le am in agenda imi apar cand ma suna cineva. Ce trebuie sa fac sa-mi apara si celelalte numere? Astept raspunsuri!

1 răspuns:
| lola9 a răspuns:

Daca ai garantie du-te cu ea si cu telefonul la magazinul de unde la i cumparat daca nu ai garantie du-te la un servis de telefoane