| markopolo a întrebat:

Cum configurez din Igo Primo android ss nu- mi mai apara numele strazilor pe harta i-mi ocupa mult din spatiu. doar sa le pronunte am instalat si Ivona Carmen

1 răspuns:
| CinVasileeee a răspuns:

Ok ivona carmen e buna ca voce buna alegere, si devina e tel ca iti trebuie o memorie mai mare, sfatu meu e asa : daca vrei sa nu iti ocupa spatiu cumpara un card de memorie clasa 10 de la eMAG memorie 16 g la 20 de lei. si gata s-a rezolvat problema nu uita sa muti aplicatia pe card, daca nu iti merge instaleaza kingroot de pe 4share cauta pe google si ai scapat de problema asta. bafta! funda?