| UnicornFlavored a întrebat:

Cum dezactivez vibratiile la un telefon utok 350d atunci cand scriu mesaje?

5 răspunsuri:
| Nawiz a răspuns:

Din setari.

| UnicornFlavored explică (pentru Nawiz):

Am incercat. le-am dezactivat dar atunci cand folosesc tastaura tot vibreaza. am nevoie de un raspuns mai explicit.

| Kettolix a răspuns:

Nu stiu, dar sa nu iti mai iei niciodata utok. Sunt jalnice, tin maxim 2 luni. Fratele meu a avupit tableta utok, dar i s-a umflat bateria, si cand am vazut piesele si cipurile din el. crede-ma e jalnic. Un prieten e la robotica si face circuite de 3 ori mai complicate. Telefonul meu dupa 3 luni s-a blocat si nu a mai mers absolut deloc. Utok= chestii ieftine ce se strica rapid ca dracuu si iti risipesti banii.

| UnicornFlavored explică (pentru Kettolix):

Chestia e ca sunt ieftine si daca nu se poate altceva... totusi eu il am de mai bine de un an si merge foarte bine(mai putin vibratul care ma enerveaza)

| Kettolix a răspuns (pentru UnicornFlavored):

Da intr-adevar nu toate. Darspun ca fapt divers.