| emilian876 a întrebat:

Cum fac sa activez 'video call camera' pe Samsung s8000 jet?

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pai..trebuie in primul rand prin aplicatiile telefonului sa gasesti 'Videocall'! Este logic! Dar totusi, daca tot nu gasesti, cauta pe Google aplicatie pentru telefonul tau, sigur gasesti!
Succes!

| Sm0k3 a răspuns:

Dai un pumn, bafta happy

| emilian876 explică:

Nu poti sa imi dai tu site-ul cu aplicatia respecativa? Ca eu am downloadat de exemplu skype si mi-a zis ca aplicatia nu este compatibila cu telefonul... sad. Iti dau funda, daca imi dai un site-ul cu aplicatia buna happy