| QuaLtY a întrebat:

Cum fac sa imi activez internetu pe telefonul Nokia c1-01 adica eu am net dar nu merge cand intru imi zice eroare.Dau funda!

3 răspunsuri:
| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Daca esti pe oringi poti sa til activezi gratis ca sa vezi cum merge dupa iti iei cartela cu net.Ca sa il activezi gratis apelezi *100# si cauti la optiuni sau la internet sau timp liber dar sa ai configurat telefonul daca nu intri pe saitul http://www.orange.ro/setari-telefoane/ scrii numarul si modelul dupa primesti mesaj si te indruma iei la celelalte nu stiu dar cred ca si la cosmote ceva cu confiurarea pe net.Scuze pentru gramatica

| QuaLtY explică:

Am cartela eu dau 5 euro pe luna am 3000 min in retea 75 min int, nat si internet 15 mb sunt pe Vodafone...

| adyneymar a răspuns:

Trebuie sa il platesti in plus daca ai abonament dar si cartela! funda?