| Cybertrust a întrebat:

Cum fac sa receptionez canale tv pe Nokia n96?
Am cautat canale, dar tot timpul imi apare mesajul "no tv signal in current location", exista un procedeu anume, sau e nevoie de echipament hardware sa receptionez canale tv?

3 răspunsuri:
| bassmusic a răspuns:

In Romania nu cred ca sunt... eu am fost in Ungaria cu Nokia si am gasit peste 20 canale in varful muntelui... Dar in Romania slabe sperante sa gasesti

| Cybertrust explică (pentru bassmusic):

Eu locuiesc aproape de granita cu Bulgaria si am incercat sa caut canale la cca 2 km de Bulgaria si n-am gasit nimic, oare Bulgaria transmite canale tv pentru telefoane mobile?

| bassmusic a răspuns (pentru Cybertrust):

Asta chiar nu stiu...dar precum am mai zis... in Ungaria este 100%100