| lore12345 a întrebat:

Cum imi pot actualiza noua versiune de Android 4.1.2 Jelly Bean pentru telefonul Samsung Galaxy S Advance?
Din cate am inteles a aparut firmware-ul dar nu stiu cum sa fac actualizarea.
Ofer funda pentru ajutor!

4 răspunsuri:
| MiStErBeatBoX a răspuns:

Pai. de obicei la telefoanele cu android este o optiune telefonul meu sau ceva de genu nu am tel cu android dar stiu ce sa fac este acolo updape firmware sau software trebuie sa fi conectat la internet sau sa ai telefonul in conectat al pc din cate stiu sper ca te am ajutat

| KinekT a răspuns:

Pai setari te duci jos te tot despre telefon si actualizari firmware daca nu faci actualizarea prin Samsung kies

| lore12345 explică (pentru KinekT):

Spune ca nu este nicio actualizare... cu toate ca a aparut varianta oficiala

| KinekT a răspuns (pentru lore12345):

Nu stiu mai multe nu am Samsung...