| KeriB a întrebat:

Cum imi schimb tema pentru mesaje android? Vreau culori diferite la mesaje nu cu albastru si galben? Ce tema pot folosi?

3 răspunsuri:
| Diana769 a răspuns:

Intra in setari, si la grafica. Acolo vei gasi in manual culorile valabile.

| ITHelper a răspuns:

Poti foarte usor sa iti iei niste teme de pe www.zedge.com alea iti schimba tot aspectul. Este o tema si pentru galaxy s3;)
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| DrTrxTr115 a răspuns:

Nu cred ca se poate schimba. Incearca sa intrii in setari la culori/grafica, poate reusesti de acolo.